banner

Internetové stránky a aplikace

Tvorba internetových stránek je hlavní činností našeho studia. Webové stránky jsou jednou z prvních věcí, kterou zákazník Vaší firmy uvidí a proto je nutné aby ho upoutaly na první pohled. Klademe velký důraz na grafické zpracování internetových stránek. Nepoužíváme šablony, vždy vytváříme unikátní vzhled, který bude korespondovat se zaměřením Vaší firmy.

Nejen grafická podoba je pro stránky důležitá. Vytvoříme Vám stránky s validním HTML a CSS kódem, optimalizované pro vyhledávače, splňující moderní internetové standardy a funkce. Stránky budou uživatelsky vstřícné se snadnou orientací.

Internetové stránky je možné vytvořit s redakčním systémem (CMS). Redakční systém je internetová aplikace na snadnou správu internetových stránek bez znalostí použitých technologií. Máte pak v rukou nástroj, kterým si stránky můžete aktualizovat sami. Naše studio vytváří weby na vlastním redakčním systému Daulias.

Proč si na tvorbu internetových stránek vybrat nás?

  • kompletní servis v této oblasti
  • kvalitní grafické zpracování stránek
  • stránky s validním kódem
  • jednoduchý redakční systém
  • stránky optimalizované pro vyhledávače

Reference internetových projektů...


TreeWalker
treewalker
KabaCentrum
kabacentrum
clklib
clklib

 Novinky

Nový software Adobe CS5

Pro zkvalitnění tvorby stránek a grafických návrhů jsme zakoupili nový SW od společnosti Adobe. Jedná se o poslední řadu profesionálních nástrojů na tvorbu stránek s označením CS5.

i-stranky.cz mění název na internetovestudio.cz

ZmenaZměna se dotkne loga, web stránek
a všech tištěných materiálů, jen kolektiv zůstane stále stejný.