banner

Nabízené internetové a grafické služby

Našimi službami se snažíme pokrýt oblast internetu a grafiky. Hlavní činností studia je tvorba internetových stránek a aplikací. Vytvoříme Vám jednoduché internetové stránky i stránky postavené na redakčním systému. Součástí naší nabídky je také tvorba internetových obchodů (e-shopů).

Stránky zaregistrujeme do katalogů, optimalizujeme je pro vyhledávače, poradíme a pomůžeme Vám s propagací internetových stránek (internetový marketing).

Tvorba internetových stránek začíná (krom úvodního rozboru a analýzy) grafickým návrhem stránek. Této oblasti se věnujeme v plné šířce, kromě grafického návrhu stránek Vám navrhneme logo, vizitku, leták, banner, etiketu, prezentaci nebo kompletní grafickou podobu firmy tzv. corporate identity.

Podrobnější informace o jednotlivých částech našich internetových a grafických služeb naleznete po rozkliknutí následujících odkazů...

Internetové stránky a aplikace

v originálním designu, splňující moderní internetové standardy a funkce.
Optimalizované pro vyhledávače s validním HTML a CSS kódem.

více...

Online obchody
(e-shopy)

zažívají v současné době veliký rozmach. Vaše produkty budou zákazníkům přístupné 24 hodin denně, 7dní v týdnu.

více...

SEO
(optimalizace
pro vyhledávače)

úprava webu, která má za cíl dostat internetové stránky na přední pozice ve vyhledávačích. Výsledkem je zlepšení návštěvnosti cílovou skupinou zákazníků.

více...

     

Reklama na internetu (marketing)

po SEO další forma propagace stránek na internetu. Prostředkem jsou PPC kampaně, placené zápisy, banerová reklama, výměna odkazů, fanouškovská stránka na FaceBooku.

více...

Grafické
práce a flash animace

odliší Vás od konkurence a formuje zákazníkův první dojem. Navrhneme Vám logo, vizitku, leták, banner, etiketu, prezentaci nebo kompletní grafickou podobu firmy tzv. corporate identity.

více...

Služby překladatelské
a fotografické

doplní stránky a zpřístupní obsah cizincům. Přesná podoba sortimentu zpříjemní zákazníkům pobyt na Vašich stránkách.

více...

     

Domény a WebHosting

kompletují naše internetové služby. Zařídíme Vám doménové jméno (www.jmeno.cz) a odpovídající WebHosting (diskový prostor pro internetové stránky na serveru).

více...

   
     
     

 Novinky

Nový software Adobe CS5

Pro zkvalitnění tvorby stránek a grafických návrhů jsme zakoupili nový SW od společnosti Adobe. Jedná se o poslední řadu profesionálních nástrojů na tvorbu stránek s označením CS5.

i-stranky.cz mění název na internetovestudio.cz

ZmenaZměna se dotkne loga, web stránek
a všech tištěných materiálů, jen kolektiv zůstane stále stejný.