banner

Online obchody (e-shopy)

V dnešní době využívá nákup přes internet čím dál více lidí. Internetový obchod je ideální nástroj na propagaci Vašich produktů a služeb. Zvýšíte tak zisk Vaší firmy a rozšíříte skupinu svých zákazníků. Vaše produkty budou zákazníkům přístupné 24 hodin denně, 7dní v týdnu.

E-shop máme naprogramovaný jako rozšiřující modul do našeho redakčního systému Daulias. Samozřejmostí je upravení internetového obchodu přímo na míru podle Vašich požadavků a představ.

Internetový obchod musí být přehledný a uživatelsky jednoduchý. Na tyto dva aspekty jsme při tvorbě dávali velký důraz. U internetových stránek a především u elektronických obchodů je nejdůležitěší konverze (změna návštěvníka na zákazníka). Proto je otázka přehlednosti a jednoduchosti na prvním místě.

Vystavené zboží zaregistrujeme do katalogů (zbozi.cz, heureka.cz, srovnanicen.cz). Dnešní velmi častý způsob, jak se uživatelé internetu dostanou na Váš e-shop.

Proč si na tvorbu internetového obchodu vybrat nás?

  • kompletní servis v této oblasti
  • spojení redakčního systému Daulias s modulem E-shop
  • přehlednost a jednoduchost systému
  • možnost různých cenových strategií
  • registrace do katalogů
  • možnost využití internetového marketingu


 Novinky

Nový software Adobe CS5

Pro zkvalitnění tvorby stránek a grafických návrhů jsme zakoupili nový SW od společnosti Adobe. Jedná se o poslední řadu profesionálních nástrojů na tvorbu stránek s označením CS5.

i-stranky.cz mění název na internetovestudio.cz

ZmenaZměna se dotkne loga, web stránek
a všech tištěných materiálů, jen kolektiv zůstane stále stejný.