banner

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače známá jako SEO (z angličtiny Search Engine Optimization) je úprava stránek, která má za cíl zviditelnit internetové stránky tím, že se zobrazí na předních místech ve vyhledávačích. Vyhledávače jsou největším zdrojem návštěvnosti webových stránek, proto je optimalizace pro ně velice důležitá. Robot vyhledávače mnohdy zobrazí na dotaz i tisíce nalezených odkazů a být mezi prvními zaručí vysokou návštěvnost na Vašich stránkách.

Výsledkem optimalizace není jen zvýšení návštěvnosti stránek, ale také zkvalitnění samotného webu. Optimalizace je dlouhodobý proces, který lze urychlit některou z metod internetového marketingu (PPC kampaně, placené zápisy, bannerová reklama, výměna odkazů, ...)

Optimalizací se návštěvnost nejen zvýší, ale dojde také k cílené návštěvnosti. Uživatel, který se dostane na Vaše stránky opravdu hledal, co na stránkách nabízíte. Výrazně se tím zvyšuje procento uspěšnosti konverze návštěvníka na zákazníka.

Jsou dvě hlavní metody, jak optimalizaci dělat. První je upravení samotných stránek tzv. on-page faktory (struktura, texty, navigace, ...) a off-page faktory (zpětné odkazy).


 Novinky

Nový software Adobe CS5

Pro zkvalitnění tvorby stránek a grafických návrhů jsme zakoupili nový SW od společnosti Adobe. Jedná se o poslední řadu profesionálních nástrojů na tvorbu stránek s označením CS5.

i-stranky.cz mění název na internetovestudio.cz

ZmenaZměna se dotkne loga, web stránek
a všech tištěných materiálů, jen kolektiv zůstane stále stejný.